KONST / Litografier / Färglitografi 8641080

nr 864 1080

Färglitografi

Leida Rives, 77/115, signerad. , motivet: 47x38

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 december 2013
kl 20:18:49